MathHer.GR

Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία - Παράρτημα Ηρακλείου

Διακριθέντες του 17ου Διαγωνισμού ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ 31-3-2023

 

Συνολικά 230 μαθητές από τα 55 σχολεία του Νομού μας, διακρίθηκαν στον 17ο διαγωνισμό Παιχνίδι και Μαθηματικά.

Για να δείτε τους διακριθέντες σε αρχείο μορφής pdf κάντε κλικ εδώ!

 

ΟΝΟΜ/ΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΜΗΜΑ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 2ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε
ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  2ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε
ΚΑΡΑΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε
ΡΕΝΙΕΡΗ ΕΛΕΝΑ 2ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 5ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε1
ΚΑΝΑΚΟΥΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε1
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ 5ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε1
ΚΟΥΡΟΥΓΚΙΑΒΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 5ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε2
ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 5ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ 5ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ2
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝ 5ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ2
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 6ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε1
ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 6ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 9ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε1
ΖΗΔΙΑΝΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ 9ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε2
ΑΝΕΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 9ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΧΑΤΖΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 9ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ2
ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε1
ΠΑΥΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 10ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΠΕΔΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 10ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε2
ΡΙΤΣΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ2
ΒΕΖΥΡΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 12ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε
ΔΙΑΚΑΝΤΩΝΗ ΣΟΦΙΑ 12ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 12ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ2
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13ο-42ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 13ο-42ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ2
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 13ο-42ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ2
ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΕΥΓΓΕΛΙΑ 13ο-42ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ2
ΜΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗ ΦΑΝΟΥΡΙΑ 13ο-42ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ3
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 14ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε1
ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 14ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε2
ΒΟΖΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 14ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΚΑΠΝΙΣΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 15ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΜΑΚΡΥΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 15ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ2
ΦΑΣΟΥΛΑΚΗ ΗΩ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 15ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ2
ΡΑΜΟΥΤΣΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε2
ΣΙΓΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε2
ΨΑΡΟΛΟΓΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 17ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε2
ΑΛΕΓΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 17ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 17ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΓΙΑΝΝΙΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 17ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΜΑΝΙΑΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 17ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΜΠΕΛΕΝΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 17ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΜΠΙΞΕΛ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 17ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΠΑΠΑΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 17ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ- ΣΥΛΒΙΑ 17ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΑΚΗ ΛΥΔΙΑ 17ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΦΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 17ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 17ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΝΝΑ 17ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ2
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΖΑ 17ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ2
ΜΠΑΛΑΦΑ ΗΛΙΑΝΑ 17ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ2
ΜΠΑΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 17ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ2
ΣΑΪΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ  17ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ2
ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ ΙΣΜΗΝΗ 17ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ2
ΓΙΑΛΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 20ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε2
ΜΑΝΣΟΛΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 20ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 20ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 20ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ2
ΧΟΥΡΔΑΚΗ ΒΑΛΙΑ 20ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ2
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 21ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε1
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  21ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε2
ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 21ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε2
ΜΑΚΡΑΚΗ ΜΙΧΕΛΑ 23ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 23ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ2
ΖΑΝΙΟΣ ΚΥΡΟΣ 25ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε1
ΜΑΤΘΑΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΜΗΝΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 26ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε1
ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 26ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε2
ΤΣΕΛΙΚΙΑ ΦΑΤΜΠΑΡΔΑ 26ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε2
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 26ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ2
ΧΑΧΛΙΟΥΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΡΙΑ 27ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε1
ΚΟΣΜΑΔΑΚΗ  ΣΤΕΛΛΑ 27ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ
ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 28ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε1
ΖΩΓΡΑΦΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 28ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε2
ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 28ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 28ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ2
ΡΟΥΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 30ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ
ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 30ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ
ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ 30ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ
ΠΙΤΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΝΑ 30ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ
ΠΕΤΡΑΚΗ ΣΥΛΒΙΑ 32ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε2
ΜΠΛΑΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  32ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ2
ΤΖΙΜΠΙΜΠΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  33ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΚΑΪΣΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 37ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε2
ΛΑΜΠΑΚΗ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ 37ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε2
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΤΡΥΠΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 37ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε3
ΤΣΟΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 37ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε3
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 39ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε
ΜΗΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 39ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 44ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε1
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 44ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε1
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 44ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε1
ΧΑΜΗΛΟΘΩΡΗ ΑΡΕΤΗ 44ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε1
ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΥΑ ΜΑΡΙΑ 44ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε1
ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 44ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε1
ΣΑΝΤΑΜΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 44ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε1
ΒΟΡΓΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 44ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ - ΑΓΓΕΛΟΣ 46ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε1
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 46ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε2
ΒΟΥΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 46ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε2
ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΝΤΙΝΟΣ 46ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε3
ΚΑΘΑΡΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 46ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 46ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ2
ΚΟΥΝΑΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 46ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ3
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 47ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε1
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 47ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε3
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 48ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε1
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 48ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε2
ΒΑΡΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 48ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε2
ΚΟΥΝΑΛΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ 48ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε2
ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 48ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 48ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΛΥΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ 48ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ2
ΑΠΟΔΟΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 48ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ2
ΣΠΕΤΣΙΕΡΗ ΜΑΡΙΑ 48ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ2
ΜΠΑΤΖΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 48ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ2
ΤΖΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 48ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ2
ΜΑΤΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 49ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε
ΚΑΣΑΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 49ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ
ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 49ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ
ΣΑΡΤΙΝΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 49ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ
ΣΦΑΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 52ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε1
ΧΑΡΙΤΑΚΗ ΓΑΛΑΤΕΙΑ 52ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε2
ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ - ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 52ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΚΡΥΟΒΡΥΣΑΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 52ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 52ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΣΙΔΗΡΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 52ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 52ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ2
ΛΑΣΗΘΙΩΤΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 54ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ3
ΜΑΡΟΥΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 54ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ3
ΖΕΡΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 54ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ3
ΓΚΕΚΑ ΜΑΓΙΑ 54ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ3
ΤΡΕΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 56ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε1
ΜΟΥΜΟΥΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 56ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε2
ΚΛΑΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 56ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ1
ΣΜΑΡΓΙΑΝΑΚΗ ΖΑΦΕΙΡΕΝΙΑ 57ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε
ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 57ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ
ΜΠΟΥΓΑΔΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΓΑΖΙΟΥ Ε1
ΚΑΡΠΑΘΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΓΑΖΙΟΥ Ε2
ΚΟΥΛΙΕΡΗΣ ΜΗΝΑΣ 1ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΓΑΖΙΟΥ Ε2
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΓΑΖΙΟΥ ΣΤ1
ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 1ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΓΑΖΙΟΥ ΣΤ2
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΘΗΝΑ  Δ.Σ.  ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Ε
ΖΕΡΒΑΚΗ ΕΛΕΝΗ  Δ.Σ.  ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΣΤ
ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  Δ.Σ. ΑΝΩ ΒΙΑΝΝΟΥ Ε
ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1ο Δ.Σ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ε1
ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1ο Δ.Σ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ε2
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1ο Δ.Σ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ1
ΚΑΝΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ 1ο Δ.Σ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ1
ΛΙΟΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο Δ.Σ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ2
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1ο Δ.Σ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ2
ΜΑΚΡΗ ΦΙΛΟΘΕΗ 2ο Δ.Σ. ΑΡΧΑΝΩΝ Ε
ΚΑΝΑΒΑΚΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2ο Δ.Σ. ΑΡΧΑΝΩΝ ΣΤ
ΜΠΟΥΖΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ.Σ. ΒΑΣΙΛΕΙΩΝ Ε
ΦΛΩΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δ.Σ. ΒΑΣΙΛΕΙΩΝ ΣΤ
ΗΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Δ.Σ. ΒΩΡΩΝ Ε
ΗΛΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Δ.Σ. ΒΩΡΩΝ Ε
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Δ.Σ. ΒΩΡΩΝ ΣΤ
ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ ΣΤΥΛΛΙΑΝΗ Δ.Σ. ΒΩΡΩΝ ΣΤ
ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1ο Δ.Σ.  ΓΑΖΙΟΥ Ε2
ΒΡΕΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1ο Δ.Σ.  ΓΑΖΙΟΥ Ε2
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ 1ο Δ.Σ.  ΓΑΖΙΟΥ Ε2
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1ο Δ.Σ.  ΓΑΖΙΟΥ Ε3
ΚΟΤΣΙΦΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 1ο Δ.Σ.  ΓΑΖΙΟΥ ΣΤ2
ΛΥΡΩΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1ο Δ.Σ.  ΓΑΖΙΟΥ ΣΤ2
ΖΕΛΙΑΝΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2ο Δ.Σ.  ΓΑΖΙΟΥ Ε1
ΚΑΡΑΝΤΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2ο Δ.Σ.  ΓΑΖΙΟΥ Ε2
ΒΑΡΔΑΛΑΧΑΚΗ ΕΥΓΕΝΕΙΑ 2ο Δ.Σ.  ΓΑΖΙΟΥ Ε2
ΜΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο Δ.Σ.  ΓΑΖΙΟΥ Ε2
ΜΙΓΑΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2ο Δ.Σ.  ΓΑΖΙΟΥ Ε2
ΑΣΜΑΡΙΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2ο Δ.Σ.  ΓΑΖΙΟΥ Ε2
ΦΡΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο Δ.Σ.  ΓΑΖΙΟΥ Ε2
ΧΟΥΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο Δ.Σ.  ΓΑΖΙΟΥ ΣΤ1
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 3ο Δ.Σ.  ΓΑΖΙΟΥ Ε1
ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο Δ.Σ.  ΓΑΖΙΟΥ ΣΤ1
ΠΑΝΤΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο Δ.Σ.  ΓΑΖΙΟΥ ΣΤ1
ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΑ Δ.Σ.  ΓΟΥΡΝΩΝ Ε1
ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Δ.Σ.  ΓΟΥΡΝΩΝ Ε2
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Δ.Σ.  ΓΟΥΡΝΩΝ ΣΤ1
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ Δ.Σ.  ΓΟΥΡΝΩΝ ΣΤ1
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΑΓΑΠΗ Δ.Σ.  ΓΟΥΡΝΩΝ ΣΤ2
ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Δ.Σ. ΕΛΙΑΣ Ε
ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ.Σ. ΕΛΙΑΣ ΣΤ
ΒΟΛΩΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Δ.Σ. ΚΑΠΑΡΙΑΝΩΝ ΣΤ
ΡΟΜΠΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ Δ.Σ. ΚΑΠΑΡΙΑΝΩΝ ΣΤ
ΧΡΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ.Σ. ΚΑΠΑΡΙΑΝΩΝ ΣΤ
ΛΑΥΡΕΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1ο Δ.Σ. ΜΑΛΙΩΝ ΣΤ
ΠΕΤΙΜΕΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1ο Δ.Σ. ΜΑΛΙΩΝ ΣΤ
ΜΑΡΚΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 1ο Δ.Σ. ΜΑΛΙΩΝ ΣΤ
ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΕΛΕΟΝΟΡΑ 1ο Δ.Σ. ΜΑΛΙΩΝ ΣΤ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1ο Δ.Σ. ΜΟΙΡΩΝ Ε1
ΚΡΟΥΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο Δ.Σ. ΜΟΙΡΩΝ Ε2
ΚΟΥΤΣΑΚΗ  ΧΡΥΣΗ 1ο Δ.Σ. ΜΟΙΡΩΝ ΣΤ1
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1ο Δ.Σ. ΜΟΙΡΩΝ ΣΤ2
ΛΥΡΩΝΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 1ο Δ.Σ. ΜΟΙΡΩΝ ΣΤ2
ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1ο Δ.Σ. ΜΟΙΡΩΝ ΣΤ2
ΚΕΦΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο Δ.Σ. ΜΟΙΡΩΝ Ε1
ΣΙΔΕΡΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2ο Δ.Σ. ΜΟΙΡΩΝ Ε1
ΤΣΑΦΑΝΤΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 2ο Δ.Σ. ΜΟΙΡΩΝ Ε2
ΔΑΜΙΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΛΕΝΗ 2ο Δ.Σ. ΜΟΙΡΩΝ ΣΤ
ΧΑΧΛΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ  Δ.Σ. ΜΟΧΟΥ Ε
ΝΤΟΥΒΑ ΣΑΡΑ Δ.Σ. ΜΟΧΟΥ Ε
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Δ.Σ. ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙΟΥ Ε
ΜΠΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Δ.Σ. ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙΟΥ Ε
ΧΑΪΝΤΑΡΙ ΑΜΕΛΑ Δ.Σ. ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙΟΥ ΣΤ
ΤΣΑΦΑΝΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ Δ.Σ. ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙΟΥ ΣΤ
ΖΕΡΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ.Σ. ΣΚΑΛΑΝΙΟΥ Ε
ΟΨΙΜΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Δ.Σ. ΣΚΑΛΑΝΙΟΥ Ε
ΤΣΙΜΠΛΟΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ Δ.Σ. ΣΚΑΛΑΝΙΟΥ Ε
ΒΑΡΔΑΚΗ ΟΛΓΑ  Δ.Σ. ΣΚΑΛΑΝΙΟΥ ΣΤ
ΤΡΟΥΛΛΙΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο Δ.Σ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Ε
ΜΠΟΤΖΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  Δ.Σ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Ε1
ΝΟΑ ΟΛΙΒΕΡ Δ.Σ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Ε1
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΑΡΗΣ Δ.Σ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Ε2
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ Δ.Σ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΣΤ
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΝΑ 2ο Δ.Σ.  Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ Ε1
ΓΙΑΛΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2ο Δ.Σ.  Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ Ε1
ΜΠΑΡΓΟΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2ο Δ.Σ.  Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ Ε1
ΒΛΑΧΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2ο Δ.Σ.  Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ Ε1
ΣΑΜΑΡΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 2ο Δ.Σ.  Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ Ε1
ΒΑΣΙΛΩΤΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2ο Δ.Σ.  Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ Ε1
ΣΤΟΥΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2ο Δ.Σ.  Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ Ε2
ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο Δ.Σ.  Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΣΤ1
ΜΕΜΑ ΑΡΣΙΝΑ 2ο Δ.Σ.  Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΣΤ2
ΨΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2ο Δ.Σ.  Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΣΤ2
ΜΩΥΣΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 5ο Δ.Σ.  Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ Ε3
ΤΣΑΡΔΑΚΑ ΟΛΓΑ  5ο Δ.Σ.  Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΣΤ3